Ecoutez les voix des acteurs et créer votre projet

VoiceBros ne transmet que la plus belle voix disponible des meilleurs artistes.

Chargement en cours… Artiste | Page 1

VOS EBAUCHES DE PROJETS

Pour enregistrer votre ébauche de projet, enregistrez vous comme membre.

Si vous ne faites pas encore partie des membres, faîtes votre inscription comme membre en cliquant ici.
Yaklaşık 10 senedir, çeşitli radyolarda radyo programcılığı yaptım. Seneler önce rastgele bir serüven olarak başlayan ben deli değilim ile yeteneğimi keşfetme şansı buldum. 8-9 senedir çeşitli organizasyonlarda, tv-sinema reklamlarında, açık kapalı devre motivasyon filmlerinde, gönüllülük aktivitelerinde ve daha adını bile hatırlayamadığım onlarca profesyonel işte seslendirmen olarak çalıştım. 40 programdır SinemaTv'nin Sinemaskop, BoxOffice ve Vizyon programlarının sesiyim. Ayrıca Netflix ve DSmart gibi platformlarda 3-4 yıldır dublaj yapıyorum.
read more
45,12
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 24 Heures

1982 senesinde gazeteciliğe başladım. Uzun yıllar muhabirlik, haber müdürlüğü ve reklamcılık yaptım. 1991 yılında Televizyon sektöründe Flash TV’ de başladım. Bu yıllarda bir yandan haber spikerliği diler yandan yapımcılık ve yönetmenlik yaptım. 1995 yılından itibaren 3 sene TRT 2’ nin kurumsal sesi olarak görev yaptım. Türkiye’ de bu dönemde ses getiren bir çok programa sesim ve haberciliğim ile emek verdim. Kanal E ile devam eden haber spikerliğim daha sonra Kanal 6 ile sürdü. Kanal 6’da hem programcılık hem yöneticilik yaptım. 1999 senesinden itibaren ATV’nin kurumsal sesi olarak görev başladım. Ayrıca Hürriyet, ECA, BİMEKS, Dünya Göz Hastanesi, Dünya Göz, LUKOIL gibi yüzlerce firmanın reklam filmlerini seslendirdim ve kurumsal sesi olarak hizmet verdim. 2010 senesinde yönetmenliğini Zülfü Livaneli’nin yaptığı "VEDA" filminde ise Mustafa Kemal'in son dönemini oynadım. 2011 senesinde Osman Tolga’nın çektiği "Emanet" isimli kısa belgeselde yine Mustafa Kemal'i oynadı.
read more
360,96
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 24 Heures

25 yıldır seslendirme ve dublaj yapmaktayım. Aynı zamanda diksiyon ve hitabet eğitmeni olarak görev yapıyorum. TRT'de 450 bölümden fazla programa, özel sektörde 10'larca tanıtım filmi ve kamu spotuna, ve binlerce reklama ses verdim.
read more
9,02
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 1 Heures

5 yılı aşkın bir süredir seslendirme yapıyorum Anadolu Üniversitesi radyosu Radyo A,Eskişehir'in yerel radyoları Radyo Net ve Biber FM'de haber spikerliği program sunuculuğu müzik programı sunuculuğu Çeşitli reklam ve seslendirme ajanslarında çalıştım
read more
27,07
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 10 Heures

Merhaba,
bugüne kadar bir çok belgesel, film, çizgi film - animasyon, jingle, tanıtım ve reklam seslendirmeleri yaptım.

Şu anda ise, ihtiyacınız olan projenin sesi olmak için bu platformdayım. Ses örneklerimi inceleyebilir, sesim hakkında fikir edinebilirsiniz. Saygılarımla
read more
9,02
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 1 Heures

I am a Voice Pro with over 20 years of voiceover experience for various media segments.
27,07
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 24 Heures

25 yıllık radyo programcısıyım. Tv reklamları ve son dönemde özellikle dijital alanda spotify, hp, xbet, topeleven gibi bilinen markaların reklam seslendirmelerini yaptım.
45,12
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 2 Heures

İstanbul Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Diksiyon , Dublaj seslendirme sanatçılığı ve giriş seviyesi Oyunculuk eğitimlerimi tamamlayarak Bakanlık sınavları sonucunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı seslendirme sanatçılığı diplomamı alarak mezun oldum... Yaklaşık 1-1.5 yıl kadar istanbul da Yardımcı oyuncu ve model olarak sektörde yer aldım... Dialoglu olarak Diriliş Ertuğrul dizi projesinde , dialogsuz olarak da yine Diriliş Ertuğrul ( 3 bölüm ) , Vatanım sensin (3bölüm), Ufak tefek cinayetler , Çukur , Kanatsız kuşlar , Tutsak , Klavye delikanlıları , Fi , Çi , Fazilet hanım ve kızları son olarak da Gülizar dizilerinde bulundum.Şu an Adana da yaşamaktayım..
read more
27,07
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 24 Heures

Oyuncu, Seslendirme Sanatçısı. Bana bazen televizyon, bazen sosyal medya, bazen de bir radyo reklamında rastlayabilirsiniz. Tanıdığınız o ses benim. Sizlere hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak ses veriyorum. Sevgilerimle...
read more
67,68
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 2 Heures

I'm into voiceover since 1995. A hugh experience as off-sceen presenter for Belgian television, radiopresenter at the Belgian public radio, voiced over thousands of corporate vids, tv-commercials, promos, animation characters, learning projects, etc... You're welcome.
read more
270,72
Starting At / TVA non-comprise / Durée Appr. : 24 Heures

Enregistrement0total

Artistes de la voix off


Voicebros; Une plate-forme qui vise à réunir les acteurs de la voix de la plus haute qualité et les employeurs de la manière la plus pratique possible. Parce qu'en tant que Voicebros, nous sommes conscients que Même si tous les détails d'un projet ont été préparés de manière parfaite, il ne suffira pas de répondre aux attentes si le bon acteur n'est pas sélectionné.
Alors, dans quels domaines pouvez-vous effectuer des activités de voix-off avec des artistes de voix-off auxquelles vous pouvez accéder via Voicebros? Avec plus de 2000 artistes vocaux inscrits, tous spécialisés dans différents domaines; Vous pouvez compléter votre documentaire voix, voix de film, voix de série, voix d'animation, voix d'actualités, voix de films promotionnels, doublage et voix de publicité dans un cadre professionnel. Au début des fonctions, il y a clairement une diction solide, un timbre impressionnant et une capacité d'intonation précise. À la suite des recherches, il a été prouvé que l'utilisation correcte et efficace de la langue par l'acteur vocal avait des effets positifs sur l'auditeur.
Un autre point important est de prêter attention à votre sexe lors du choix du comédien correspondant à votre projet. Bien sûr, tout le monde peut jouer toutes sortes de voix. Cependant, lorsque les opinions des auditeurs ont été prises en compte, il a été appris que les voix de nouveaux acteurs faites par des acteurs masculins et les voix de publicité créées par des acteurs féminins étaient beaucoup plus efficaces.