Écouter Voice-Overs dans la catégorie Féminin | Jeune

Selectionnez les artistes de voix-off de notre base de données,
écoutez les exemples et sélectionnez la meilleure voix pour votre projet avec le bouton “Je veux cette voix“.


Profesyonel seslendirme Stüdyosunda çalışıyor, bu işi aktif olarak her gün yapıyorum. Sinema ve televizyon mezunuyum. Bir çok hocadan diksiyon, seslendirme ve dublaj eğitimi aldım. Yaklaşık 5 yıldır seslendirme ile uğraşıyorum. Kolay ve sorunsuz olarak benimle iletişime geçebilir, revizyonlarınızı en kısa sürede alabilirsiniz.
read more
13,81
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Deniz Koloğlu 1978'de Ankara’da doğdu, İstanbul’da büyüdü. Liseden sonra Akademi İstanbul’da bir yıl gazetecilik okudu, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Radyo Kozmos 92.3’te başladığı radyoculuğa prodüktörlük, programcılık, idarecilik ve radyo-müzik yayıncılığı alanlarında Açık Radyo ve Radyo Babylon’da devam etti. 2001’de Karga Bar’ın kabininde başlayan Cazır Cazır (2004-2016), Açık Radyo’da radyo programı olarak devam etti. 2008’de kısa bir süre için Works’te reklam metni yazarlığı yaptı. Utkan Çınar’la 2010’da kurdukları “utkan la deniz” grubuyla beş yıl boyunca kendi müziklerini yapıp söylediler. 2014’te Hasan Ersel ve Ali Pınar’la birlikte Cemal Reşit Rey’in yüzüncü doğum yılı için yaptıkları radyo programı (Açık Radyo, 2004) kitaplaştırıldı (Pan Yayıncılık). 2015’te Didem Gençtürk, Gözde Kazaz, İlksen Mavituna ve Saner Şen’le birlikte hazırladıkları Polis Destan Yazdı, Gezi’den Şiddet Tanıklıkları kitabı yayımlandı (İletişim Yayınları, 2015). 2016 baharında radyoculuğa ve müzik dinletme işine belirsiz bir süre için ara verdi. Sesli içerikle ilgili profesyonel mesaisi 2017’de dahil olduğu Yodiviki sesli içerik platformuyla farklı bir boyut kazandı. Ocak 2020’de tekrar başladığı Açık Radyo’da, bu sefer etkinlik koordinatörü ve ses arşivi editörü olarak sürdürdüğü görevi covid-19 nedeniyle zamanından erken sonlandı. Zaman zaman seslendirme yapıyor. Yaptığı söyleşiler bazen yazılı bazen sesli olarak farklı medyalarda yayınlanıyor. Bu alanlara paralel fotoğraf çekmekle ilgileniyor.
read more
55,22
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Yaklaşık 20 yıldır ulusal radyo ve tv lerde seslendirme, editör spikerlik ve program sunuculuğu tecrübem var. Özellikle e-learning, belgesel, santral, sesli kitap, eğitim, haber ve tanıtım seslendirmeleri yapıyorum. Projelerinizde birlikte çalışmak isterim.
read more
13,81
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Haber spikeri, Diksiyon eğitmeni ve dublaj sanatçısıyım. Uzun yıllardır profesyonel olarak Seslendirme Sanatçılığı yapıyorum. Seslendirme ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlerinizi profesyonel bir şekilde çözebilirim. !►Seslendirmenin yayınlanacağı mecraya göre minimum iş ücretini öğrenmek için mesajla iletişime geçmeniz yeterlidir. Mesajlarınıza hızlıca yanıt vermekteyim.!►Kendi stüdyomda profesyonel olarak hizmet vermekteyim.
read more
9,20
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
editor, sunucu ve seslendİrici olarak çalışıyorum
64,43
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
I am a trained, full-time professional Indian Voice Over Artist based in Mumbai. I can do voice overs in Indian English, Hindi, Urdu, Punjabi, Haryanvi, Marathi and Gujarati. I have a bubbly, energetic, quirky, conversational, girl-next-door voice style. I have a sweet, soft, calm and soothing voice texture and can do deep and husky voice as well. Being a trained Actor and Singer, I can play with my vocal range, whether it’s a child, teenage, adult or motherly voice, I can pull off all very well. I can also give voice to real characters, animated characters, cartoons etc. With experience in almost all the domains of voice over for more than 5 years, I have worked on various national and international voice over projects and I am capable of producing almost any sort of narration from Commercials, Radio Spots, Promos/ Trailers, Documentaries, Corporate, Telephone/ IVR, E-learning, Audiobooks, Characters to Cartoons etc. I have worked for clients/ brands like Times of India Group, ITC Limited, World Wide Media (WWM), Boch & Fernch Inc., MTV, PricewaterhouseCoopers (PWC), White Rivers Media, Johnson & Johnson, Bharat Petroleum Limited, Mahindra Group, O-Line-O, Uber, Parle, Amazon, Reliance, Olx, MTV, Idea, Honda, Pidilite Fewikwik etc.
read more
23,01
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Isabella Tugman is a full-time professional voice actor based out of Phoenix, AZ. With a diverse acting background, she offers great versatility and excels in character-driven work. Her natural accent is American, but she is proficient in RP British and can perform many accents and styles. What you'll get when you work with Izzy: -A Versatile, Directable, Professional Voice Actor -Broadcast-Quality Audio -Quick Turnaround -Friendly and Superb Customer Service -A Reliable Business Relationship
read more
230,10
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Sono Terry de Felice, speaker-doppiatrice dal 2007. Ho prestato la voce a molti progetti, garanzia di lavoro professionale e di prestigio: Borbone, Bosca, Vinted, Toyota, Sensodyne,Parodontax, Rinazina; Bosh, Boccadamo sono solo alcuni esempi. Guarda il mio canale Youtube per altri esempi audio, oppure richiedi qualcosa di specifico. https://www.youtube.com/channel/UCRPiHALsCFyaywlOFpv2o5A?view_as=subscriber . Tramite il mio studio, dotato di attrezzature di primo livello , sono in grado di registrare anche da remoto , autonomamente o seguita in realtime.
read more
23,01
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Merhaba, ben Özge. Ulusal ve bölgesel radyo ve televizyon reklamları, sosyal medya, mağaza içi anons, firma tanıtımı, santral, kitap ve animasyon seslendirmesi gibi alanlarda hizmet veriyorum. Siz de projelerinizde benimle çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.
read more
23,01
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
I’m a professional Thai female voice over artist and singer. I also have my artist team if you need lots of voices or a team project. I graduated from Chulalongkorn University, Faculty of Communication Arts, major in Advertising with second-class honors and having experience in advertising agency. During my work in agency I got a chance to do sample guide voice for several spot commercials. Moreover, I was directly well trained by a professional Thai voice over artist. Therefor, I’m confident in delivering quality service.
read more
64,43
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Enregistrement0total
If you've been wondering where on earth to find a professional teenage girl voice over, you can stop worrying. VoiceBros! Are you thinking of having a teenage girl's voice recorded in several languages? Since VoiceBros has more than 100,000 voice actors who speak more than 50 languages, you'll find all the teenage girl voice over you need right here. Choose the teenage girl's voice you'd like matched to your material. Once that's done, you'll be amazed at how quickly you get your perfect voice over recording. It can be yours in a matter of hours.