Écouter Voice-Overs dans la catégorie Masculin | Jeune

Selectionnez les artistes de voix-off de notre base de données,
écoutez les exemples et sélectionnez la meilleure voix pour votre projet avec le bouton “Je veux cette voix“.


*6 yıl boyunca Anadolu Üniversitesi Radyosu Radyo A'da haftalık 12-15 saat arası müzik programı sundum, haber sunumu yaptım, alanında önde gelen ünlü isimlerle söyleşiler gerçekleştirdim. *Milli Kütüphane Konuşan Kitaplık için 2 adet çocuk kitabı seslendirdim. *Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği'nin (RATEM) düzenlediği "Aklıma Bir Fikir Geldi" üniversiteliler arası korsanla mücadele amaçlı iletişim fikirleri yarışmasında seslendirdiğim radyo jingle'ı ile 2.'lik ödülünü kazandım. *Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın düzenlediği 1 sene süren eğitim sürecine, yapılan sınavda başarılı olarak katılma şansı yakaladım. Şehir tiyatroları profesyonel oyuncularından; sahne, doğaçlama, tiyatro tarihi, diksiyon ve etkili konuşma ve hareket dersleri aldım. *Etkili konuşma, diksiyon, prodüksiyon eğitimleri aldım. *2012 yılından beri seslendirme yapmaya devam ediyorum.
read more

Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
Yaklaşık 20 yıldır profesyonel sunuculuk, spikerlik ve seslendirme yapıyorum. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı yüzlerce iş tamamlayarak teslim ettim. Devletin en üst kademelerinden çeşitli holding, şirket, STK, TV, radyo vb. kurumlara kadar seslendirme projelerinde çalışma imkanım oldu. Bu alanda oldukça tecrübeli ve başarılı olduğumu söyleyebilirim.
read more
23,01
Prix de départ / / Durée Appr. : 6 Heures
Merhaba, ben Rauf. İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü öğrencisiyim. Seslendirme ve dublaj üzerine deneyimli isimlerden eğitim alarak kendimi geliştirmeye özen gösterdim. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Programını tamamladım. Seslendirme ve jingle alanında 8 senedir profesyoneller ile çalışmaktayım. Projelerinize destek olmak için profesyonel ekipmanlarla, titizlikle çalışırım.
read more
9,20
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
I am an experienced voice over talent. My voice has been used on Indonesian TV and advertisements on various social media. I hope my voice character is suitable for you to use and we can work together
9,20
Prix de départ / / Durée Appr. : 1 Heures
1994 Mersin doğumlu, tiyatrocu bir ailede büyümüş, birçok iyi tiyatro sanatçısı ile tanışmış ve tecrübelerinden faydalanmış bir genç arkadaş. Seslendirme konusunda da sesini çok farklı şekillerde kullanabilen, tiz ve basları ayrı güzel basabilen, sesine hakim ve aynı zamanda birbirinden çok farklı tiplemeleri canlandırabilen bir ses yönüne sahibim. Fantastik karakterlerden hayvan seslendirmelerine, kalıplaşmış tipleme seslerinden şiveli seslere kadar bir aralığım mevcut.
Saygılarımla
read more
9,20
Prix de départ / / Durée Appr. : 1 Heures
1978 İstanbul doğumluyum. 9 Eylül üniversitesi devlet konservatuvarı opera ve şan bölümü mezunuyum. Bugüne kadar Devlet Opera ve Balesi başta olmak üzere çeşitli radyo, tv ve özel projelerde seslendirme sanatçısı olarak görev aldım.
read more
23,01
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. 1973, İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü (2000) mezunu. Ayrıca. 1990-1994 arası Kartal Sanat Tiyatrosunda eğitim aldı. Ali Savaşçı, tiyatro oyunculuğu yanı sıra 2000 yılından itibaren birçok film ve dizide rol aldı. Son yıllarda leke dizisinde Hakan, Çukur dizisinde Fahri karakterini canlandırdı. Yeni projelerde de yer almaya devam etmektedir. Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları: Fırtına / Alonso - 2006 Mem ile Zin / 2004 Rol Aldığı Film ve Diziler: Şeref Bey (Muharrem, TV Dizisi 2021) Çukur (Fahri, TV Dizisi 2019-2020) Leke (Hakan, TV Dizisi 2019) Diriliş: Ertuğrul (Emir Bahaddin, TV Dizisi 2018-2019) Bizim İçin Şampiyon (Veysel Kara, Sinema Filmi 2018) Güven (Ökkeş, Sinema Filmi 2018) Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Tahir Ağa, 2016) O Hayat Benim (Behçet, TV Dizisi 2016) Filinta "Bir Osmanlı Polisiyesi" (2014) Sürgün İnek (Hamdi, Sinema Filmi 2013) Hile Yolu (Şeyhmuz, Sinema Filmi 2012) Şubat (Adam, TV Dizisi 2012) İşler Güçler (Doktor Faruk, TV Dizisi 2012) Eyyvah Eyvah (Fatih, Sinema Filmi 2010) Av Mevsimi (Ritim Gurubu, Sinema Filmi 2010) Geniş Aile (TV Dizisi 2009) Kalpsiz Adam (TV Dizisi 2008) Kara Yılan (Levon, TV Dizisi 2007) Çocuk (Gani, Sinema Filmi 2007) Taş Yastık (Sinema Filmi 2007) Kabadayı (Mustafa, Sinema Filmi 2007) Sırça Köşk (Mercan Kara, TV Dizisi 2006) Binbir Gece (TV Dizisi 2006) Yabancı Damat (Kapkaçcı, TV Dizisi 2004) Gönül Yarası (Hademe, Sinema Filmi 2004) Yedi Numara (TV Dizisi 2000)
read more

Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
Hello, my name is Ery Putra Pradana
I'm a Voice Talent. I had experience in the field of Voice Acting for approximately 5 years, if you need my services, please contact with from my VoiceBros profile, Thank you...

This Is My Recording Setup & Software :
- Samson C-01 Condenser Microphone
- Behringer U-Phoria UMC202HD USB 2.0 Audio Interface
- Adobe Audition 1.5
read more
9,20
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Batuhan ŞENGÜL tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. 2017 yılında, özel bir tiyatroda oyunculukla sanat hayatına başlayan Batuhan Şengül aynı zamanda uzun bir zamandır seslendirme yapmaktadır. Aktif olarak ulusal bir radyoda çalışan Şengül, özel yayın yapan e dergi ve e kitap uygulamalarına seslendirmeler yapmaktadır. Çalıştığı radyoda çeşitli programlar, reklamlar ve perforeler seslendirmektedir.
read more
18,41
Prix de départ / / Durée Appr. : 1 Heures
22 Yıldır profesyonel seslendirme yapıyorum. Seslendirmesini yaptığım markalardan bazıları; Mercedes Benz, Philips, Trivago, 3M, Western Union. Birçok yabancı profesyonel seslendirme sanatçısının tercihi Sennheiser MKH 416 mikrofon kullanıyorum. İşlerimi çok kaliteli bir ses kaydı ile tüm istenmeyen seslerden (nefes, ağız vb. sesler) arındırılmış bir şekilde teslim ediyorum. I have been doing voiceover for 21 years and I have my own professional studio. Your records will be delivered very clearly and free from breathing sounds/inhalations. I’m using the Sennheiser MKH 416 microphone which is the choice of professionals. You can hear my voice in many commercials in Turkey.
read more
69,03
Prix de départ / / Durée Appr. : 6 Heures
Enregistrement0total
Teenager Boys: rebellious, cool, and full of crazy ideas. They are always up for anything that's fun and risky ? using teenage boy voice over artists is the best way to reach young boys, adolescents, and teens. If you are curious where to find a professional teenage boy voice over artist, look no further. Now that you have found VoiceBros, there is only one question that remains: which teenage boy voice over artist are you going to choose for your project? Do you want your teenage boy voice over recorded in multiple languages? If you want your project to be heard worldwide, it?s a good idea. Since we have 100,000 voice actors that speak more than 50 languages, you'll find all the teenage boy voice over artists that you might need right here on VoiceBros. Choose the teenage boy voices you think would be the perfect match for your project. Once you do that, you?ll be blown away at how fast you get your perfect voice over recording.