Écouter Voice-Overs dans la catégorie Masculin | Jeune

Selectionnez les artistes de voix-off de notre base de données,
écoutez les exemples et sélectionnez la meilleure voix pour votre projet avec le bouton “Je veux cette voix“.

Chargement en cours… Artiste | Page 1

1978 İstanbul doğumluyum. 9 Eylül üniversitesi devlet konservatuvarı opera ve şan bölümü mezunuyum. Bugüne kadar Devlet Opera ve Balesi başta olmak üzere çeşitli radyo, tv ve özel projelerde seslendirme sanatçısı olarak görev aldım.
read more
22,15
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
A Voice Over talent with a home studio that's ready to make high quality recordings, just for you ! Lelouchvbritannia.wixsite.com/voiceover
8,86
Prix de départ / / Durée Appr. : 10 Heures
1982 senesinde gazeteciliğe başladım. Uzun yıllar muhabirlik, haber müdürlüğü ve reklamcılık yaptım. 1991 yılında Televizyon sektöründe Flash TV’ de başladım. Bu yıllarda bir yandan haber spikerliği diler yandan yapımcılık ve yönetmenlik yaptım. 1995 yılından itibaren 3 sene TRT 2’ nin kurumsal sesi olarak görev yaptım. Türkiye’ de bu dönemde ses getiren bir çok programa sesim ve haberciliğim ile emek verdim. Kanal E ile devam eden haber spikerliğim daha sonra Kanal 6 ile sürdü. Kanal 6’da hem programcılık hem yöneticilik yaptım. 1999 senesinden itibaren ATV’nin kurumsal sesi olarak görev başladım. Ayrıca Hürriyet, ECA, BİMEKS, Dünya Göz Hastanesi, Dünya Göz, LUKOIL gibi yüzlerce firmanın reklam filmlerini seslendirdim ve kurumsal sesi olarak hizmet verdim. 2010 senesinde yönetmenliğini Zülfü Livaneli’nin yaptığı "VEDA" filminde ise Mustafa Kemal'in son dönemini oynadım. 2011 senesinde Osman Tolga’nın çektiği "Emanet" isimli kısa belgeselde yine Mustafa Kemal'i oynadı.
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
2017'den bu yana, Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'yla Tatlı Sert'in seslendirmenliğini sürdüren Eyüp MERCİMEK, Vatan Bilgisayar başta olmak üzere ulusal radyo ve televizyon reklamları seslendirmektedir. Evli ve iki kız çocuğu olan Eyüp MERCİMEK, şirket içi eğitim filmleri ve kurumsal tanıtım filmleri de dahil olmak üzere seslendirme ve yayıncılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
read more
44,29
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
25-40 Years Nice, Kind & Cool Voice. European & LatAm Spanish accent.
Contact me via phone +52 33 1026 3814 (México), [email protected] or through my website https://www.javiergauna.com

WHAT DO YOU NEED?

Commercial gigs, a documentary narrator, e-learning trainer, corporate narration... Well, I can be your man, your close friend with an irreverent spark, or your trusted teacher.

KIND & COOL YOUNG ADULT (25-40) VOICE

My purpose is to make your project easier with the best results. I deliver a really excellent and professional sound from my booth, with a natural and friendly personality.

THIS IS WHAT I OFFER

►European & LatAm Spanish accents jobs.
►Free audio sample (demo) of your script.
►Adapt (in a castilian-to-LatAm or LatAm-to-castilian case) and translate your script.
►Reasonable and competitive prices.
►Professional high quality audio job in any format. Edited & clean.
►24 hours delivery or less in most projects (obviously, it depends on project length ;-))
►Match tone and message to audience.

WHO AM I?

Born & raised in Spain, I started my voiceover career on radio, TV and professional dubbing studios on 2003. Later, on 2009, I moved to México and leave the mic off for 7 years. On 2017 my wife (wisely) pushed me to continue with my passion. And that was what I did.

I set up my own professional home studio and decide to learn the latin-american spanish accent. At the moment there´s not many voiceovers able to work on both accents. That was a huge challenge for me. But I realized that to speak on the two major spanish accents, it would double my job opportunities. And I was really fascinated with the latin-american voiceovers method!

I was coached by some of the most remarkable LatAm voiceovers: Simone Fojgiel, Verónica Treviño, Olivia Mercenario and Guillermo Urzúa.

Now, I´m able to work for you on booth accents, so you don´t need to hire two VOs for the same job.

It will be my pleasure to know about your project soon!

★MY RIG★

-Mic. RODE NT1A
-Preamp. Focusrite Scarlett Solo 2nd gen.
-SONY MDR-7506 Headphones
-Adobe Audition CC 2019
-Intel i5 / 16 RAM Gb
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
20 yıldır türkçe seslendirme yapmaktayım dilediğiniz metinleri,reklamları,jingle ve okuma sayfalarını istediğiniz zaman seslendirebilirim halen hem profesyonel dış stüdyom hemde evimde home stüdyom ile gece gündüz 24 saat seslendirme yapmaktayım
read more
53,15
Prix de départ / / Durée Appr. : 10 Heures
2012 yılından 2019'a dek Anadolu Üniversitesi Radyosu Radyo A'da haftalık 12-15 saat arası müzik programı sundum, haber sunumu yaptım, alanında önde gelen ünlü isimlerle söyleşiler gerçekleştirdim. Milli Kütüphane Konuşan Kitaplık için 2 adet çocuk kitabı seslendirdim. Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği'nin (RATEM) düzenlediği "Aklıma Bir Fikir Geldi" üniversiteliler arası korsanla mücadele amaçlı iletişim fikirleri yarışmasında seslendirdiğim radyo jingle'ı ile 2.'lik ödülünü kazandım. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın düzenlediği 1 sene süren eğitim sürecine, yapılan sınavda başarılı olarak katılma şansı yakaladım. Şehir tiyatroları profesyonel oyuncularından; sahne, doğaçlama, tiyatro tarihi, diksiyon ve etkili konuşma ve hareket dersleri aldım. Bir eğitim radyosu olan radyomuzda, etkili konuşma, diksiyon, prodüksiyon eğitimleri aldım. 2012' yılından beri seslendirme yapmaya devam ediyorum.
read more
8,86
Prix de départ / / Durée Appr. : 8 Heures
Merhaba 15 yılı aşkın süredir müzisyenlik yapan bir seslendirme sanatçısıyım. Profilimde de görebileceğiniz üzere çok farklı ses renklerinde güven verici, coşkulu ve sakin tonlamalarla projelerinize dilediğiniz yönde katkı sağlayabilirim. REFERANSLARIMDAN BAZILARI SAP - Çevrimiçi Eğitim Seslendirme (SAP Enablement) TAG HEUER - Tüm mağazalar için kurum içi eğitim seslendirme (Uluslararası müsabaka ile seçilerek) LOT AIRLINES - Belirli uçuşlara ait özel sefer seslendirmeleri ANADOLU SİGORTA - Acenteler için mobil uygulama, radyo spotu seslendirme PELCO Services - Tüm alt branşları için ulusal seslendirme Storytel, Audioteka, Kitapyurdu - Çeşitli Sesli Kitaplar Vova.com - Radyo Tanıtım Spotu BilimFili - Animasyon Belgesel (100+ başvurudan seçilerek) Brimstone - İngilizce / Türkçe Tanıtım Spotu Spinent EU - Avrupa Birliği Projesi Tanıtım Filmi Uysal Hidrolik - İngilizce Tanıtım Spotu Mis Şekerleme - Türkçe Tanıtım Spotu Hermos Petfood - Türkçe Tanıtım Spotu Ve çok daha fazlası...
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
2000 li yıllardan beri mikrofon başındayım
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
1975 Kdz. Ereğli doğumlu. 1994'te M.Ü. Tarih Bölümü'ne girdi. 1996'da tiyatroya, 2000'de dublaja başladı. 2008'de başladığı Kuru Sıkı Doğaçlama Tiyatro Grubu'nda 3 sezon yer aldı. Çok sayıda tiyatro oyununda yer aldı; animasyon, yerli animasyon, dizi, yerli dizi, film, reklam, belgesel,sesli betimleme, sesli kitap projelerinde dublaj sanatçısı ve yönetmeni olarak görev yaptı. Rick And Morty (Rick ve Morty), Köpeklere Fısıldayan Adam (Cesar Millan), How I Met Your Mother (Barney Stinson), Friends (Joey Tribiani), Big Bang Theory (Leonard), The Office (Steve Carrel), Wolf Of Walstreet (Leonardo Di Caprio), Yenilmezler (Hulk), Fırıldak Ailesi (Gültekin Kuzu), Kral Şakir (Akbaba Kürşat), Binbir Gece (Ali Kemal), Seal Team (Jason), Breaking Bad (Saul Goodman), Hangover (Zach Galifianakis) yer aldığı projelerden bazılarıdır.
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
Enregistrement0total
Teenager Boys: rebellious, cool, and full of crazy ideas. They are always up for anything that's fun and risky ? using teenage boy voice over artists is the best way to reach young boys, adolescents, and teens. If you are curious where to find a professional teenage boy voice over artist, look no further. Now that you have found VoiceBros, there is only one question that remains: which teenage boy voice over artist are you going to choose for your project? Do you want your teenage boy voice over recorded in multiple languages? If you want your project to be heard worldwide, it?s a good idea. Since we have 100,000 voice actors that speak more than 50 languages, you'll find all the teenage boy voice over artists that you might need right here on VoiceBros. Choose the teenage boy voices you think would be the perfect match for your project. Once you do that, you?ll be blown away at how fast you get your perfect voice over recording.