Écouter Voice-Overs dans la catégorie Système de téléphone

Selectionnez les artistes de voix-off de notre base de données,
écoutez les exemples et sélectionnez la meilleure voix pour votre projet avec le bouton “Je veux cette voix“.

Chargement en cours… Artiste | Page 1

I am an Arabic voice over artist with more than 7 years of exprience doing all Arabic voice over styles such as tv and radio ads, documentary, e-learning, games, IVR, dubbing, corporate, and many more...
read more
53,15
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Professional female voice-over artist and audio producer from Belgrade, Serbia. - 10+ years of experience in voice-over. - Studio quality recording. - Broadcasting and Technology (USA, certificate) - Music TV show experience; - I have experience with IVR, TV Commercials, Whiteboard animation, Language learning apps, Children's books, In-Store campaigns, Marketing promo videos, E-learning study courses, DJ Drops, and much more. Voice recording in the Serbian, Bosnian, Montenegrin, English languages. Brands : Ariel, Audi, Alcatel mobile, Ahold Delhaize, BESIX construction, Cube Team, DeFacto, DHL, Durentacar, Dinarides, Mondi service, LC Waikiki Montenegro, Herbalife, Johnson&Jhonson, My AirShield, MyKi, TCL, OMV, Ontario TV, Turkish Airlines, Go Turkey, Samsung, Phillip Morris International, PepsiCo, Strepsils, ProPharma Organon, Royal Blue Montenegro, etc.
read more
13,29
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
The Best suitable urdu voice overs for your projects and easy and smooth voice
13,29
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
I got a professional education, passed an audition, and belonged to an entertainment agency as a narrator. I am currently freelance. *Work experience e-Learning(LinkedIn Learning - Japanese voice-over), TV commercials, web commercials, corporate phone messages, and many more. All recording was done in my home studio. I can do a variety of content that requires audio, such as TVCM, WebCM, and e-learning. I do not accept violent or sexual material. Please listen to my voice demo. You will be satisfied with the sound quality recorded in my home studio. I hope my voice will be useful to you!
read more
8,86
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
İstanbul doğumluyum, 20 yaşımdan bu yana sayısız yetişkin ve çocuk oyununda rol aldım. Seslendirme ve dublaj eğitimi aldım. Sesimi renkten renge sokabilme yeteneğim ile birlikte tüm işlere hızlıca dönüş yapabileceğime emin olabilirsiniz.
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
20 yıldır türkçe seslendirme yapmaktayım dilediğiniz metinleri,reklamları,jingle ve okuma sayfalarını istediğiniz zaman seslendirebilirim halen hem profesyonel dış stüdyom hemde evimde home stüdyom ile gece gündüz 24 saat seslendirme yapmaktayım
read more
53,15
Prix de départ / / Durée Appr. : 10 Heures
French Female Voice Over - Female vocalist, Composer, Music Producer Contralto-Mezzo-Soprano My name is Batouly Sylla alias Bat Kalaayan and I am a French independent composer and arranger of film and video game music and singer-songwriter (+10 years old). Pianist and multi-instrumentalist, I have my own studio where I work as a composer, producer and music publisher. I'm also a French female voice over for several companies. Trust my voice ! Bat
read more
Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
MERHABA. Ben Gizem. Radyo Televizyon Sinema Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisiyim. 11 yıldır profesyonel olarak seslendirme ve sunuculuk yapıyorum. Birçok reklam filmi, tanıtım filmi, radyo reklamları, radyo ve televizyon haberi, kitap, dergi ve belgesel filmlerde seslendirme yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Bu 11 yıl içerisinde 1 TRT, 2 Aydın Doğan yarışmasından Türkiye derecem bulunuyor. Yine bu süreçte yerel ve ulusal radyolarda çeşitli görevlerde çalıştım. Bunlardan bazıları; Pal FM, Pal Station, Alem FM, Lig Radyo, Show Radyo, Radyo Viva, TRT FM, TRT HABER vb. Erciyes Üniversitesi'nde 2 yıl öğretim görevliliği, 2 yıl da Abdullah Gül Üniversitesi'nde Diksiyon Eğitmeni olarak görev yaptım. Kendi yaşam alanımda stüdyoya sahibim. Bu yüzden yapılacak işlerde seri ve düzenli çalışma sağlayabilirim. Bu kadar yazıyı sabır göstererek okuduysanız bence birlikte çalışabiliriz. =) Teşekkür ederim. =)
read more
8,86
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
25 yıldır seslendirme yapıyorum... Hollanda'da sound engineering okudum. Hollanda ve Türkiye'de bir çok medya ve prodüksiyon kuruluşlarına hizmet sundum... Türkiye'de Best FM de prodüksiyon sorumlusu olarak çalıştım. Şu an home stüdyom ile hizmet veriyorum...
read more
57,58
Prix de départ / / Durée Appr. : 6 Heures
1993 yılında başladığım radyo yayıncılığını aralıksız 28 yıl sürdürdüm kim bilir belki de yayınıma denk gelmiş olabilirsiniz radyolarda 16 yıl boyunca Alem Fm de Müzikvizyon isimli programda buluştum dinleyicilerle Best Fm, Kiss Fm, Radiosport,Radyo Viva çalıştığım radyolar arasında yer aldı..28 yıl süren radyo yayınclığımın yanı sıra profesyonel seslendirme yapmaya da devam ettim birçok reklam, tanıtım, belgesel seslendirmenin yanı sıra 5 yıl boyunca Alem Dergisinin sesi oldum şu an da ise Atv Haber Merkezinde Ana Haber için haber seslendiriyorum ÖNEMLİ: (Evimde stüdyom olduğu için ve bu pandemi sürecinde evden çalıştığım için sesleri sizlere birkaç saat içinde teslim edebilirim)
read more
17,72
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Enregistrement0total
Your client encounters your phone system and IVR voice-overs before he or she ever speaks to one of your employees. Using professional phone system voice overs will create a much better impression than amateurish recordings ever will. Phone system and IVR voice actors know how to create that impression of efficiency and professionalism that suits your business image. All our phone systems voice overs are recorded by actors who know what tone and accent will best suit your clients. What's more, they speak articulately in whatever language you require. Browse our selection of voice overs; we have the fastest delivery times in the industry (as fast as a couple of hours) and the best prices, guaranteed.