Écouter Voice-Overs dans la catégorie Turc

Selectionnez les artistes de voix-off de notre base de données,
écoutez les exemples et sélectionnez la meilleure voix pour votre projet avec le bouton “Je veux cette voix“.

Artiste | Page 1

A.Ü. DTCF Tiyatro/ Oyunculuk bölümünden mezunum. Profesyonel tiyatro sanatçısıyım ve uzun yıllardır seslendirme yapıyorum.

Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
1958 doğumluyum.Tiyatro ve dublaj sanatçısıyım. Kaynanalar ve Kaygısızlar dizilerinde rol aldım ama daha çok dublaj konusunda tanınırım. A-Takımı dizisinde George Hannibal Smith'i, Kanal D' nin yaptırdığı ikinci Alf dublajında ise Willie Tanner'ı seslendirdim. Üvey baba dizisinde ise Şemsi İnkaya'nın sesine dublaj yaptım. Yüzüklerin Efendisi 1 filminde Celeborn'u, Analyze This'de ise Robert de Niro'yu konuştum. Bunlar hayatımın kısa bir kesitidir. Artık VoiceBros'ta sizlerleyim.
read more

Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
Herkese merhaba. Trt’de, özel ajanslarda ve freelance olarak profesyonel seslendirme yapıyorum. Profesyonel seslendirme işleriniz için artık ben de Voicebros'dayım
9,61
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Yaklaşık 30 yıldır zevkle yaptığım bu işte sizlere de sesimi verebilirsem ne mutlu bana.. Beğenmediğiniz noktaların revizyonunu hızla yapıyorum..
19,22
Prix de départ / / Durée Appr. : 12 Heures
2010'da radyo programcılığı ile başladığım kariyerime yerel - ulusal televizyon, radyo, dijital kanallarda reklam seslendirmeleriyle devam ettim. 2014'te Turkuvaz Medya Grubu'nda üstlendiğim ana haber ve belgesel seslendirme görevlerime şu an Doğuş Grubu bünyesinde Star TV ve NTV'de devam ediyorum. Halihazırda birçok markanın sesi olarak sizin de ihtiyacınıza ses vermek, çözüm ortağınız olmak için buradayım.
read more
62,45
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
1980 Karamürsel doğumluyum, 1992'de mikrofon başına geçtiğimde henüz 12 yaşındaydım. Yıllarca radyolarda çocuk programları yaptıktan sonra yaş ilerledikçe program içerikleri de büyüdü haliyle. 1996'da Prodüksiyon Amirliği'ne, 1998'de Müzik Direktörlüğü'ne başladım. Yıllar içinde yayıncılık alanında bir çok görev üstlendim ve sosyal sorumluluk projeleri çalışmalarım oldu. Sonrasında beraberinde "Seslendirme" geldi. Radyoydu, televizyondu derken yıl 2020 mikrofonda geçen 28 yıl. sayısız televizyon programı, reklam ve belgesel seslendirmeleri. Halen Habertürk Tv'nin haber perforesi ve reyting canavarı MagazinD'nin seslendirmesini yapmaktayım
read more

Cet artiste travaille avec la méthode de proposition
İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu, seslendirme sanatçısı, . Oynadığı oyunlarla pek çok ödülün sahibi. Aynı zamanda dizi ve uluslararası sinema oyuncusu.
read more
96,08
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Yaklaşık olarak 25 yıldır seslendirme yapar. 7000'in üzerinde ulusal-yerel reklam seslendirmiştir.
28,82
Prix de départ / / Durée Appr. : 15 Heures
Türkiye’nin önde gelen spiker, sunucu ve seslendirme sanatçılarından aldığım eğitimlerin ardından profesyonel alana yönelerek çeşitli seslendirme ajanslarıyla çalışmaya başladım. 10 yılı aşkın süredir birçok reklam, tanıtım, eğitim filmi, haber, belgesel, kamu spotları, televizyon, radyo ve internet kanallarında yayınlanan çeşitli yayınların sesi oldum. Ek olarak 7 yıl özel bir televizyon kanalında spikerlik yaptım. Her iki mesleği de profesyonelce sürdürmeye devam ediyorum.
read more
19,22
Prix de départ / / Durée Appr. : 24 Heures
Enregistrement0total
English Voice sur les prix rapides et abordables. Le turc, l'une des langues de l'Altaï, est intensément occupé dans la région située entre les Balkans et la mer Caspienne. Le turc aurait été utilisé pendant 8500 ans. Les documents écrits les plus anciens du monde ont été écrits en turc. C'est la continuation de la langue ottomane. La plupart de la Turquie est aussi parlé. La 5ème langue la plus utilisée dans le monde. Sa structure linguistique est très riche. Il jouit d'une réputation mondiale auprès des enregistreurs de voix, des agences de voix off et des acteurs de voix turcs. Turquie et le doublage des voix-off dans l'un des meilleurs pays du monde à le faire. Les agences vocales sont venues dans des endroits importants du monde. Les cours de voix off offrent une très bonne éducation. voicebros établies en Turquie et par conséquent portail voix puissante de la Turquie.